lüks yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

İsterseniz sevdiğiniz ile baş sera romantik bir doğum tarihü geçirebilir ya da kalaba grubunuz ile yatta veladet günü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un semtı başında amma İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Su Yatçılık olarak kendimize ilişik lüks tekne filomuz ile İstanbul Imik’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik icap 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçe Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 ve daha zait mürettebat, hasetn 24 saati sizlere iş vererek her gün veli ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos gibi Veli ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç yüreke geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai gezi ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz ayan büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken yetiştirmek, güneşle ve grubunuzla baş başlangıça daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Peki, özel günleriniz bâtınin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin veladet tarihü süslemesi veya romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi kabil seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

O yüzden müheyya elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan çokça bozmadan gezmeliyiz. Buna belki simgesel bir jest arttırma edebilir, taze çiçeklerden hazırladığımız doğal bir kolyeyi Okluk Koyu’nun antreindeki bahir website kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Hele bir de güneş garpmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir durum ile önlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada dem geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştmeyve.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına için değerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya derece ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı veya soğuk havalarda yatların oturulan sarih alanları, lokanta ve cafelerde olduğu üzere kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. tikla Turlar kışın karlı havalar dahil boşluk vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik derbent turunuzu yaparken dalamak servisiniz başlamış olacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız yerli alkol veya alkolsüz içecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı kabilinden çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nüfus başı: 80TL

Familya yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai gezi tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme meblağı iadeli edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir mevlit gündüzü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Boğaz’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Kader isimli yelkenlisiyle senelerce dünyanın parçalanmamış denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın mavi koylannı mesken yat kiralama bodrum tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Derin’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir toprak yapıyorsa, “behişt” cidden bile burası olur.

Tüm etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabilinden organizasyonlarınızda da mirvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *